Mládež

Dorost v derby neuspěl *aktualizováno*

Vydáno dne 23. 09. 2007 (2541 přečtení)
V sobotu hrál náš dorost derby v sousední Horní Cerekvi. Přestože 20 minut před koncem vedl 4:2, nakonec smolně prohrál 4:6. Podrobnosti včetně komentáře z webu SK Horní Cerekev v článku

SK H. Cerekev dorost vs. SK Horní Ves dorost 6:4 (2:2)
Branky za Horní Ves: Milan Průcha 3, Makovička
Rozhodčí: Šefčík

Za zmínku stojí přístup funkcionářů SK Horní Cerekev k našemu týmu, před utkáním se domácí funkcionáři dožadovali našich registračních průkazů, aby mohli provést konfrontaci, přestože většinu hráčů Horní Vsi znají. Emoce však vzplály i při zápase, kdy byl nevybíravými pokřiky počastován náš oddílový asistent rozhodčího.
Od domácích funkcionářů to bylo gesto nesportovní, bohužel to svědčí o tom, že asi nemají nad situací nadhled a měli by si uvědomit, že tak dávají špatný příklad svým svěřencům.

Z webu SK Horní Cerekev:

SK HC - Horní Ves 6:4 (2:2) Branky: Čepl, Faltýnek, L.Chadim, Suchý, Cimler, Zadák
Slavičínský – Jar.Plachý, Ošanec, Čepl, Jan Plachý (25.Petrák), Suchý, Pinkas, Cimler, P.Chadim (80.Zadák), L.Chadim, Faltýnek

Derby pro nás začalo jako z partesu. Jedna šance střídala druhou (v prvních 5 minutách v koncovci selhali 2x Čepl a 2x Faltýnek), ale gólově se prosadil jen Čepl. Dál jsme soupeře tlačili, tomu ale stačily dva úspěšné brejky a výsledek byl opačný. Do přestávky jsme stihli vyrovnat, ale přes trvající převahu jsme ve druhé půli prohrávali 2:4, když se nám nedařilo pohlídat hostujícího Průchu. Poté ale přišla naše čtvrthodina se čtyřmi zásahy a další gólovky zůstaly nevyužity. Zaslouženě jsme tak dovedli utkání do vítězného konce. Teď přicházejí na řadu podzimní odvety, ve kterých si snad v tabulce polepšíme.