Hokej

Podnikovka 2009/10 - Soupiska a systém soutěže

Vydáno dne 17. 11. 2009 (2509 přečtení)
Opět se rozjela podniková liga v ledním hokeji, v článku najdete aktuální soupisku našeho týmu a další informace.

Aktualizováno 6.12.2009

Systém soutěže:
1) Každé družstvo odehraje 16 zápasů:
7 v základní části – skupiny A a B,
4 v nadstavbě I – skupiny C a D a
3 v nadstavbě II – skupiny E, F, G a H
2 v Play Off

2) Nadstavbová část I :
družstva jsou rozdělena na skupiny C (1-8) a D (9-16) se započtením sehraných zápasů a 4 dohrávkami s mužstvy ze 2. skupin A a B.

3) Nadstavbová část II :
Pak dojde k rozdělení na skupiny E (1-4), F(5-8), G (9-12), H (13-16), kde se začne znovu každý s každým (3 zápasy) o pořadí pro Play Off

4) PLAY OFF :
2 zápasy Play Off
1.kolo 1-4, 2-3
2.kolo finále a o 3.místo
stejně ve všech skupinách E (1-4), F(5-8), G (9-12), H (13-16),
5) Kriteria pro rozhodování o pořadí : a) počet bodů, b) body ze vzájemných zápasů, c) skóre ze vzájemných zápasů, d) skóre celkové – rozdíl, e) skóre celkové – podíl, f) samostatné nájezdy


Konečné pořadí - Skupina A: 1. Křelovice, 2. Kartáčovny, 3. Goldservis, 4. Beton, 5. Služátky, 6. Pacov, 7. Žirovnice, 8. Kámen

Konečné pořadí - Skupina B: 1. Horní Ves, 2. Zmišovice, 3. Bar U Dubů, 4. Košetice, 5. Pelmont, 6. AHC Pelhřimov, 7. Počátky, 8. Status

Na soupisce mužstva došlo ke 4 změnám: mužstvo bylo posíleno o 4 nové hráče - Vlček Petr, Vaverka Michal, Štolovský Luboš a Dvořák Leoš. Naopak ze sestavy vypadl Makovička Karel (ukončení aktivní sportovní činnosti). Od listopadu hraje za náš tým i Farka Vladimír (hraje za HV i fotbal). Vzhledem četným zraněním v týmu byl na soupisku 17.11. dopsán Jaroslav Kuzdas.
Soupiska:
¨
Č. Jméno a příjmení Dat. narození Bydliště
1 Makovička Přemek 7.2.1977 Horní Cerekev
  Vaverka Michal 3.5.1978 Humpolec
18 Rataj Milan 8.3.1977 Chvojnov
  Kuzdas Jaroslav    
14 Vlček Petr 12.4.1973 Horní Ves
12 Petrů Libor 12.3.1973 Hříběcí
7 Tancer Daniel 16.2.1981 Blažejov
9 Moravec Martin 22.2.1977 Pelhřimov
15 Štolovský Luboš 23.7.1972 Jihlava
75 Vytiska Luboš 20.6.1975 Pelhřimov
  Vytiska Pavel 19.11.1975 Pelhřimov
60 Krejča Jindřich 2.7.1978 Pelhřimov
64 Vacík Miroslav 24.8.1961 Olešná
44 Pípal Zbyněk 19.12.1971 Strměchy
21 Fikar Luboš 15.5.1972 Pelhřimov
13 Dvořák Petr 13.8.1979 Strměchy
8 Dvořák Leoš 5.8.1973 Jiřice
  Farka Vladimír 8.4.1988 Jihlava

SK Horní Ves - sezóna 2008/2009