Stolní tenis

STOLNÍ TENIS - Rozpis a výsledky

Vydáno dne 19. 11. 2009 (1957 přečtení)
V článku najdete rozpis a výsledky našich stolních tenistů. V letošní sezóně startují v okresních soutěžích dva týmy, A-tým hraje Okresní přebor I a B tým hraje Okresní přebor II.

Poslední aktualizace: 12.4.2010

A-tým
01. Pá 02.10.09 20:00 Horní Ves A - Těmice 12:6
Švehla Jar. 4,5, Parkan 3,5, Nacházel 2,5, Dvořák A. 1,5

02. Pá 09.10.09 18:00 Rynárec - Horní Ves A 12:6
Nacházel 2, Parkan 1,5, Dvořák A. 1,5, Maška 1

03. Pá 16.10.09 20:00 Horní Ves A - SPOKAR Pe 0:18

04. So 24.10.09 19:00 N. Rychnov - Horní Ves A 4:14
Dvořák A. 3,5, Parkan 3,5, Maška 3,5, Švehla Jar. 2,5

05. Pá 30.10.09 20:00 Horní Ves A - Humpolec D 9:9
Nacházel 3,5, Švehla Jar. 2,5, Dvořák A. 2,5, Maška 0,5

06. Ne 08.11.09 15:00 Pelhřimov D - Horní Ves A 14:4
Švehla Jar. 1,5, Maška 1,5, Nacházel 1

07. Pá 13.11.09 20:00 Horní Ves A - STS Pacov 6:12
Švehla Jar. 1,5, Maška 1,5, Nacházel 1,5, Dvořák A. 1,5

08. Pá 20.11.09 20:00 Horní Ves A - Humpolec C 2:16
Maška 1,5, Švehla Jar. 0,5

09. Pá 27.11.09 18:30 Stojčín - Horní Ves A 17:1
Nacházel 1

10. Pá 11.12.09 20:00 Horní Ves A - Rodinov 2:16
Švehla Jar. 0,5, Maška 0,5, Nacházel 0,5, Dvořák A. 0,5

11. Ne 10.01.10 10:00 Pacov B - Horní Ves A 16:2
2 zápasy nehrány

12. Pá 15.01.10 19:30 Těmice - Horní Ves A 12:6
Parkan 3, Švehla Jar. 2, Dvořák A. 1

13. Pá 22.01.10 20:00 Horní Ves A - Rynárec 10:8
Parkan 4,5, Dvořák A. 3,5, Nacházel 2,

14. Pá 29.01.10 18:00 SPOKAR Pe - Horní Ves A 18:0

15. Pá 05.02.10 20:00 Horní Ves A - N. Rychnov 7:11
Parkan 3,5, Dvořák A. 1,5, Švehla Jar. 1

16. Ne 14.02.10 14:00 Humpolec D - Horní Ves A 12:6
Parkan 4, Dvořák A. 2

17. Pá 19.02.10 20:00 Horní Ves A - Pelhřimov D 7:11
Parkan 3,5, Nacházel 2,5, Švehla Jar. 1

18. Ne 28.02.10 10:00 STS Pacov - Horní Ves A 15:3
Parkan 2, Dvořák A. 1

19. Ne 07.03.10 10:00 Humpolec C - Horní Ves A 13:5
Parkan A. 3,5, Maška 1, Dvořák A. 0,5

20. Pá 12.03.10 20:00 Horní Ves A - Stojčín 7:11
Dvořák A. 3,5, Parkan A. 3,5

21. So 20.03.10 18:00 Rodinov - Horní Ves A 14:4
Nacházel 1, Dvořák A. 1, 2 zápasy soupeř skrečoval

22. Pá 26.03.10 20:00 Horní Ves A - Pacov B 5:13
Parkan 2,5, Dvořák A. 1,5, Maška 1



B-tým
01. Ne 04.10.09 16:30 Humpolec E - Horní Ves B 9:9
Maška 3,5, Fenclová 3,5, Švehla Jar. 1,5, Fencl 0,5

02. Pá 09.10.09 18:00 Horní Ves B - Stojčín B 14:4
Fencl 4,5, Fenclová 4, Švehla Jar. 3, Maška 2,5

03. Pá 16.10.09 18:00 Chmelná C - Horní Ves B 8:10
Fenclová 4, Fencl 2,5, Švehla Jar. 2, Maška 1,5

04. Pá 23.10.09 18:00 Horní Ves B - Božejov 15:3
Fencl 4,5, Švehla Jar. 3,5, Maška 3,5, Fenclová 3,5

05. So 31.10.09 18:00 Včelnička - Horní Ves B 10:8
Švehla Jar. 2,5, Fenclová 2,5, Maška 1,5, Fencl 1,5

06. Pá 06.11.09 18:00 Horní Ves B - Pelhřimov E 11:7
Fenclová 3,5, Švehla Jar. 2,5, Maška 2,5, Fencl 2,5

07. Pá 13.11.09 17:00 Těmice B - Horní Ves B 5:11
Švehla Jar. 4,5, Maška 3, Fencl 3, Fenclová 2,5

08. Pá 20.11.09 18:00 Černovice B - Horní Ves B 11:7
Fencl 2,5, Švehla Jar. 2, Fenclová 2, Maška 0,5

09. Pá 27.11.09 18:00 Horní Ves B - Chmelná D 12:6
Švehla Jar. 3,5, Maška 3,5, Fenclová 2,5, Fencl 2,5

10. Pá 11.12.09 18:30 Rodinov B - Horní Ves B 11:7
Fenclová 3, Maška 2, Švehla Jar. 1, Fencl 1

11. Pá 08.01.10 18:00 Horní Ves B - Pacov C 7:11
Fencl 2,5, Švehla Jar. 2, Maška 1,5, Fenclová 1

12. Pá 15.01.10 18:00 Horní Ves B - Humpolec E 10:8
Fencl 4,5, Fenclová 3,5, Maška 1,5, Švehla Jar. 0,5

13. Ne 24.01.10 14:00 Stojčín B - Horní Ves B 9:9
Fenclová 3,5, Maška 3, Fencl 2,5

14. Pá 29.01.10 18:00 Horní Ves B - Chmelná C 6:12
Fencl 1,5, Maška 0,5, 4 utkání nehrána

15. Čt 04.02.10 18:00 Božejov - Horní Ves B 12:6
Fenclová 3, Švehla Jar. 1, Maška 1, Fencl 1

16. Pá 12.02.10 18:00 Horní Ves B - Včelnička 7:11
Fenclová 3, Fencl 2, Švehla Jar. 1, Maška 1

17. Po 22.02.10 18:00 Pelhřimov E - Horní Ves B 14:4
Fenclová 2, Švehla Jar. 1, Fencl 1

18. Pá 26.02.10 18:00 Horní Ves B - Těmice B 10:8
Fencl 3,5, Fenclová 3, Švehla Jar. 2, Maška 1,5

19. Pá 05.03.10 18:00 Horní Ves B - Černovice B 14:4
Fencl 3,5, Švehla Jar. 3,5, Fenclová 3,5, Maška 2,5

20. Pá 12.03.10 18:00 Chmelná D - Horní Ves B 10:8
Fenclová 3, Švehla Jar. 2, Fencl 2, Maška 1

21. Pá 19.03.10 18:00 Horní Ves B - Rodinov B 9:9
Fenclová 4,5, Fencl 2,5, Maška 1,5, Švehla Jar. 0,5

22. Ne 28.03.10 10:00 Pacov C - Horní Ves B 10:8
Švehla Jar. 2,5, Fencl 2,5, Fenclová 2, Maška 1



Vytisknout rozpis

Související články:
Konečné tabulky - stolní tenis (22.06.2010)

| Autor: Bc. Marek Švehla, DiS. | Informační e-mailVytisknout článek