Vydáno dne 14. 03. 2011 (2893 přečtení)
Více v článku

Poslední aktualizace: 14.3.2011

21.9.2010 od 21:15 SK Horní Ves - Černov 11:1
Do nového ročníku vstoupil náš tým vysokým vítězstvím v "derby" s novým týmem soutěže složeným převážně z hráčů hornocerekvicka, který hraje pod hlavičkou Černova.
Branky: Krejča a Dvořák po 4, Štolovský 2, Farka

27.9.2010 od 20:00 SK Horní Ves - Počátky 8:2
Jednoznačná záležitost našeho týmu.
Branky: Krejča 3, Vytiska a Tancer po 2, Štolovský

5.10.2010 od 21:00 SK Horní Ves - Pacov 12:4
Ani hráči Pacova nedokázali našim útočníkům dlouho vzdorovat, když ve druhé třetině 8x inkasovali. Poslední třetina se dohrávala z povinnosti.
Branky: Krejča 4, Farka, Vacík a Fikar 2, Vytiska, Dvořák

27.10.2010 od 21:30 SK Horní Ves - Status 12:1
Tento soupeř také nebyl pro náš tým rovnocenným a naši útočníci si s chutí zastříleli. Silní soupeři ale teprve přijdou...
Branky: Krejča 6, Rataj a Tancer 2, Fikar, Vacík

1.11.2010 od 19:45 SK Horní Ves - Kámen 6:0
Tentokrát se o šest branek výjimečně podělilo šest hráčů a konečně se náš brankář Přemek Makovička dočkal vychytané nuly.
Branky: Krejča, Rataj, Dvořák, Štolovský, Vytiska, Farka

18.11.2010 od 19:45 SK Horní Ves - Žirovnice 7:1
Hráči Žirovnice na náš rozjetý tým také nestačili, když opět exceloval náš nejlepší střelec Jindra Krejča. Od příštího zápasu se ale začíná "lámat chleba", čekají soupeři z první poloviny tabulky.
Branky: Krejča 4, Fikar, Moravec, Farka

29.11.2010 od 19:45 SK Horní Ves - HC Křelovice 5:2
Ve vyrovnaném zápase jsme přehráli soupeře až ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli 3:0. Díky oběma soupeřům se hrál rychlý a pohledný hokej.
Branky: Fikar, Farka, Petrů, Vytiska a Dvořák

06.12.2010 od 19:45 SK Horní Ves - HC Zmišovice 3:2
Do posledního hvizdu rozhodčího nebylo jasné jak si soupeři rozdělí body. Nakonec jsme po dřině uhájili hubené vítězství a přečkali i závěrečnou přesilovku, kdy hrál soupeř s odvolaným brankářem.
Branky: Dvořák 2, Fikar T.

13.12.2010 od 19:45 SK Horní Ves - AHC Pelhřimov 10:2
Hosté úspěšně vzdorovali až do poloviny poslední třetiny. Pak se však po dvou obdržených gólech zcela sesypali a rezignovali. Ve zbylém čase pak dostali ještě dalších 6 gólů.
Branky: Krejča 5, Dvořák 3, Šípek, Rataj

21.12.2010 od 19:45 SK Horní Ves - Pelmont 7:5
Pohybliví hráči Pelmontu nedávali našim mnoho prostoru a navíc se jim dařilo i střelecky. Ve vyrovnaném zápase tedy opět rozhodla až třetí třetina, kdy jsme ve vedení odskočili o tři branky. Pátý gól hosté vstřelili až těsně před koncem zápasu.
Branky: Vytiska a Šípek 2, Fikar, Dvořák, Štolovský

4.1.2011 od 19:45 SK Horní Ves - Goldservis 6:2
V klíčovém zápase posledních dvou doposud neporažených týmů jsme začali dobře a v zápase velmi výborné úrovně jsme vedli již 2:0, pak soupeř snížil na 2:1, chvíli na to jsme zvýšili na 3:1. Od tohoto momentu se však hráči Goldservisu nepochopitelně přestali věnovat hře a začali předvádět tvrdost, hrubost, záludnost a další nesportovní chování včetně napadání rozhodčích. Častým vylučováním, protesty a diskuzemi hru rozdrobili a svůj tým tak oslabili. Náskok Horní Vsi tím postupně narůstal až do konečného stavu. Našim hráčům patří poděkování za to, že se nenechali vyprovokovat k oplácení a drželi se své hry. Nakonec pro nás cennější než výsledek bylo, že jsme zápas odehráli bez vážnějších zranění.
Branky: Fikar 2, Vytiska, Krejča, Tancer, Štolovský

10.1.2011 od 21:15 SK Horní Ves - Kartáčovny 9:1
Hráči Kartáčoven se sešli jen v šesti + brankář a tak jim již před úvodním hvizdem rozhodčího bylo jasné, že nemohou naší početné i kvalitativní přesile vzdorovat. Zápas se odehrál spíše z povinnosti a v tréninkovém tempu.
Branky: Dvořák a Krejča 3, Fikar L, Vytiska, K. Makovička

24.1.2011 od 21:15 SK Horní Ves - Beton 11:1
Překvapivě snadná záležitost našeho týmu i když soupeř nehrál špatně. Jeho pozice v tabulce je částečně zkreslena losem - se všemi těžšími týmy hraje Beton až v druhé polovině soutěžě.
Branky: Krejča 5, Dvořák 3, Fikar L 2, Vacík

14.2.2011 od 19:30 SK Horní Ves - Bar U Dubů 11:6
Dvě třetiny se hrál zcela vyrovnaný zápas. Až ve třetí třetině za stavu 6:6 hosté po několika obdržených brankách polevili a umožnili našim výraznější vítězství.
Branky: Štolovský 4, Dvořák a Vytiska 2, Fikar, Farka, Vacík

18.2.2011 od 19:30 SK Horní Ves - Služátky 13:3
Krátce před koncem druhé třetiny byl stav 3:3, když hráči Služátek byli pro naše zcela rovnocenným soupeřem. Když se nám pak podařilo vstřelit tři rychlé branky, hosté zcela rezignovali. Poslední třetina byla exhibicí našich útočníků.
Branky: Dvořák 5, Krejča 4, Farka, Šípek, Vytiska, Štolovský

Finále 4.3.2011 Horní Ves - Goldservis 1:3
Naši hráči vstoupili do utkání ve velkém stylu a od úvodního hvizdu vyvinuli na soupeře silný tlak, který korunovali brzkou brankou J. Krejči na 1:0. Prvních pět minut se hrálo výhradně na polovině soupeře a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy se našim podaří vstřelit další branky. Bohužel zůstali četné naše šance z počátku zápasu nevyužity, soupeř začal čím dál častěji ohrožovat branku P.Makovičky a dokonce se mu podařilo krátce před koncem první třetiny vyrovnat. Naši hráči nepochopitelně přestali hrát svůj kombinační rychlý hokej a svou nedisciplinovaností a častým vylučováním umožnili soupeři získat herní převahu a vstřelení dalších branek na 2:1 ve druhé a na 3:1 v začátku třetí třetiny. Našim se nedařilo vůbec nic a když už se dostali do šancí před brankou soupeře, nedokázali je využít a někdy chyběla i trocha štěstí. Hráči Goldsevisu si dvoubrankové vedení bezpečně pohlídali a zaslouženě zvítězili. Hrálo se za bouřlivé atmosféry před početným fantastickým publikem, jehož přání tentokrát ale naši hráči nevyslyšeli...
Sestava domácích: brankář Přemek Makovička, obránci: Libor Petrů, Daniel Tancer, Milan Rataj, Karel Makovička, útočníci: Petr Dvořák, Jindřich Krejča, Luboš Vytiska, Luboš Fikar, Luboš Štolovský, Miroslav Vacík, Tomáš Fikar a Vladimír Farka

Podrobné informace o průběhu tohoto ročníku PL (pořadí, termíny, výsledky...) najdete také na webových stránkách www.hokej.tedi.cz.