A-tým

Na turnaji v H. Cerekvi 4. místo

Vydáno dne 08. 08. 2012 (1475 přečtení)
V sobotu 4.8. se náš oddíl zúčastnil Memoriálu Bedřicha Geberta v sousední Horní Cerekvi, přes dobrou hru jsme však obsadili poslední místo. Více v článku

Kvalifikace:
H. CEREKEV – H. VES 4:2
Horní Cerekev se v souboji se sousedskou Horní Vsí poměrně dost dlouho trápila, když nebyla schopna překonat soustředěnou obranu účastníka III. třídy. Ta povolila až ve druhém poločase, kdy se domácím povedlo otočit skóre z 0:1 na 3:1. Pak sice svým druhým gólem D. Brada snížil, ale favorit už si postup pohlídal a čtvrtým gólem ho pečetil.
Góly: Růžek 2, Loukota, Havel – D. Brada 2. Poločas: 0:1.

KAMENICE – N. RYCHNOV 2:1
Vyrovnané utkání přineslo pohledný fotbal. Kamenice si zásluhou Kašparce a Tesaře vybudovala dvoubrankový náskok, pak snížil Fíla a následoval závěrečný tlak Nového Rychnova. Ten však i přes několik šancí další změnu skóre nepřinesl.
Góly: Kašparec, Tesař – Fíla. Poločas: 1:0.

O třetí místo
NOVÝ RYCHNOV – HORNÍ VES 1:0
Také v tomto utkání působila obrana Horní Vsi velice pevně. Skvělým výkonem se navíc prezentoval brankář Jaroslav Žák. Nový Rychnov rozhodl až v 59. minutě, kdy skóroval Ehl.
Gól: Ehl. Poločas: 0:0.

Finále
HORNÍ CEREKEV – KAMENICE 7:2
Jednoznačné utkání přineslo finále. I když v prvním poločase se domácí prosadili jen jednou a po přestávce se Kamenici povedlo vyrovnat, hrálo se prakticky na jednu branku. „Tým musím za předvedený výkon pochválil. Byl jsem spokojen se všemi hráči, Kamenici jsme celé utkání přehrávali," prohlásit trenér vítězů Vítězslav Skopal.
Góly: Růžek, Serbus 3, L. Chadim – Kušta, Zahradník. Poločas: 1:0.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen domácí Michal Kůta, brankářem pak Jaroslav Žák z Horní Vsi. Borek Růžek vsítil pět branek a stal se nejlepším střelcem.